instagram facebook phone

+ 370 46 240 358

phone

+370 603 13321

mail

info@gamtospuokste.lt

Apie 2024-04-12T07:15:25+00:00

PUOKŠTĖS GURMANAI – komanda, kuri kiekvieną dieną pilną naujų idėjų, kuri myli augalus, kuri dega noru kurti bei puošti jūsų gyvenimus gražiausiais žiedais!

Labas!

Esame gėlių fanai iš Klaipėdos ir jau nuo 2001 m. lydime jus svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis. Mūsų rankose gimsta subtilios, natūralumu dvelkiančios bei laime spinduliuojančios puokštės. Tam, kad jums būtų patogiau, savo namais pasirinkome Klaipėdos Akropolį. Čia mus rasite kasdien, 10:00-21:00 val. Atvykite arba užsisakykite gėlių pristatymą į namus!

Visada svajojome, kad PUOKŠTĖ būtų ne tik gėlių parduotuvėlė. Kad be skintų gėlių, puokščių, čia lauktų ir vazoniniai augalai, kokybiškos dirbtinės gėlės, originalios vazos, mielos interjero detalės, namų kvapai… Jaukumu alsuojanti oazė. 

Džiaugiamės, kai lankote mus, bet ne ką mažiau gera, kai patikite savo asmeninių, įmonės švenčių puošybą. Nuo nuotakos puokštės iki sudėtingiausių dekoro sprendimų. Pasirūpiname gėlėmis, o prireikus, papildomų rekvizitų nuoma ar gamyba. Taip paprasta, kai viskas vienose rankose! 

Kasdien ieškome būdų, kad gėlės jus pasiektų greičiau ir paprasčiau, todėl nuo šiol mus rasite ir Wolt programėlėje. 

PUOKŠTĖ – tai su meile įgyvendinamos jūsų svajonės ir lūkesčiai. Tai kiekvienos dienos filosofija – Meilė Gamtai, Gėlei ir Žmogui, kuri atsispindi dienos darbuose.

PUOKŠTĖ – tai kasdienis žingsnelis pirmyn link naujų idėjų, madingų tendencijų, inovatyvių sprendimų. Svarbiausia – nestovėti vietoje!

PUOKŠTĖ – tai motyvuotų floristų komanda, kurianti fantastiškas puokštes, gėlių kompozicijas, dekoruojanti įvairiausias šventes ir subtiliai, individualiai pakuojanti dovanas.

Ateik, mes Tavęs labai laukiame!