instagram facebook phone

+ 370 46 240 358

phone

+370 603 13321

mail

info@gamtospuokste.lt

Apie 2018-07-19T07:46:08+00:00

PUOKŠTĖS GURMANAI – tai komanda, kuri kiekvieną dieną pilna naujų idėjų, kuri kiekvieną dieną laukia jūsų, kuri džiaugiasi kurdama jums, kuri pavargsta dėl jūsų, kuri myli jus!

Mūsų istorija

Gamtos studija “Puokštė” įkurta 2001 m. Klaipėdoje. Pagrindinė veiklos sritis – prekyba skintomis, vazoninėmis, dirbtinėmės gėlėmis, puokštėmis ir kompozicijomis. Siūlome visą proginę, vestuvinę, gedulingą floristiką,  interjerų (ofisų, namų, stalų) puošimą, puokščių pristatymą, dovanų pakavimą.

Mūsų klientai – tai ir kiekvienas klaipėdietis ir smulkios bei stambios Klaipėdos įmonės. Džiaugiamės, jog mums yra patikėję puošybą didieji Klaipėdos miesto renginiai: Jūros šventė, Metų Klaipėdietė, Mis Klaipėda ir kt.

PUOKŠTĖ – tai su meile  įgyvendinamos klientų svajonės ir lūkesčiai, tai kiekvienos dienos filosofija – Meilė Gamtai, Gėlei  ir Žmogui , kuri atsispindi  dienos  darbuose.

PUOKŠTĖ – tai kasdienis žingsnelis pirmyn link naujų idėjų, madingų tendencijų, inovatyvių sprendimų. Svarbiausia – nestovėti vietoje !

PUOKŠTĖ – tai motyvuotų floristų komanda, kurianti fantastiškas puokštes, gėlių kompozicijas, dekoruojanti įvairiausias šventes ir subtiliai , individualiai pakuojanti dovanas.

Ateik, mes Tavęs labai laukiame!