instagram facebook phone

+ 370 46 240 358

phone

+370 603 13321

mail

info@gamtospuokste.lt

Paslaugos 2018-12-07T14:38:14+00:00

Visos gėlės

PUOKŠTĖS salonuose visada rasite įvairiausių skintų gėlių :  nuo rožių , alstromerijų, gerberų, eustomų , gvaizdikų  iki netikėčiausių sezoninių gėlių kaip vėdrynai, bijūnai, pentiniai, leukonijos, smilgos ir daug daug kitų. Žiūrėkite Puokštė Gyvai.

Siūlome Jums madingiausias vazonines gėles, dirbtinas gėles, galinčias papuošti stilingiausius interjerus. Rasite pas mus  “miegančias” rožes ir  kitas “užmigdytas” gėles – specialios technologijos dėka jos dar ilgai džiugins Jus.

Dekoravimo ir floristikos paslaugos

Patyrę PUOKŠTĖS floristai, dekoratoriai nustebins Jus autoriniais floristikos, dekoravimo darbais įvairiomis progomis: asmeninio jubiliejaus, įmonės šventės, vestuvių, krikštynų.

Kiekvienai Jūsų šventei parinksime temines dekoracijas, gėles , spalvų gamą. Viską suderinsime, atvešime, padekoruosime, padarysime viską, kad Jūsų šventė būtų įspūdinga ir stilinga.

Miegančios gėlės

Miegančios gėlės – tai specialia technologija apdorotos tikros gėlės kai iš gėlės pašalinamas vanduo ir vietoje jo ji prisotinama glicerino tirpalu, kas garantuoja gyvos gėlės ilgaamžiškumą – ji tarsi užmiega ir ilgai mus džiugina savo grožiu. Gamintojai tokioms gėlėms suteikia 2 metų garantiją. Reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir tiesioginės drėgmės.
Kiekvienas produktas yra unikalus, nes kūriamas atsižvelgiant į sezoniškūmą bei Jūsų poreikius, todėl lauksime Jūsų žinutės 🙂

Gėlių sienos

Tai studijos “Gamtos Puokštė” produktas – stulbinantis įspūdis, šventės nuotaiką kuriantis netikėtumas! Didžiausias netikėtumas yra tai, kad visi šią Gėlių Sieną priima kaip Sieną iš gyvų gėlių! Atributas, kuris gali atsirasti ten, kur vyksta jūsų šventė – pajūryje, kopose, miške, pievoje, parke, sodyboje, terasoje, kieme ir net pirtyje…

Jūsų šventei papuošti turime įspūdingas, labai kokybiškas (atrodo  kaip tikros) dirbtinų gėlių sienas. Jos patogios savo įvairiais dydžiais, pastatymo galimybėmis, skirtingomis spalvų gamomis ir stiliais.Todėl jas galima naudoti įvairiausiomis progomis, netikėčiausiose vietose ir sukurti įsimintiniausią šventės įspūdį bei nuotraukas.

Gėlių Siena Nr. 1 – “ROŽINĖ”: ryškių spalvų su auksiniu rėmu (2m x 2,20m). Nuomos kaina: 150,00Eur.

Gėlių Siena Nr. 2 – “ŠVIESIOJI”: šviesių pastelinių spalvų, be rėmo (3m x 2,20m arba dvi dalis po 1.5m x 2,20m). Nuomos kaina: 200,00Eur.

Gėlių Siena Nr.3 – “ŽALIOJI”. stilingos “greenery” spalvos (2,10m x 1,75m). Ši siena labai universali savo panaudojime. Žalias fonas sukurtas kaip pagrindas įvairioms skirtingoms savo forma ir spalvų gama gėlių kompozicijoms, raidėms, ženklams dėti. Dabar turime didelę, baltų gėlių kompoziciją, dedamą ant žalios sienos viršaus. Nuomos kaina: 150,00Eur.

Transportas Klaipėdos miesto ribose nemokamas, toliau – pagal individualų susitarimą.

Daugiau informacijos rasite GELIŲ SIENŲ svetaineje.

Lankinė arka

Šio sezono PUOKŠTĖS naujiena – lankinė arka skirta foto sesijoms, šventinės aplinkos dekoravimui, bet kuriam renginiui papuošti.
Lankas-arka gali būti papuošta įvairiausiomis tiek gyvomis tiek dirbtinėmis gėlėmis. Papuošimą, jo spalvą  galime priderinti prie Jūsų pasirinkto šventės stiliaus.
Lankas-arka transportuojasi labai lengvai, gali būti pastatyta ir lauke ir salės viduje.
Lanko-arkos nuomos kaina šventei su dirbtinų gėlių papuošimu ar su gyvų gėlių papuošimu – 200,00 Eur
Dėl transportavimo įkainių tariamės kiekvienu atveju atskirai, priklausomai nuo atstumo.
Tai yra išskirtinė puošmena JŪSŲ ŠVENTEI.

Interjero detalės

Jeigu Jūs ieškote mielų interjero smulkmenų, įdomesnių spalvų žvakių, stilingų žvakidžių, nematytų stiklo, metalo, keramikos vazų ar vazonų – visa tai yra pas mus, PUOKŠTĖJE.

Tai , tikrai , niekur kitur nesikartojanys stilingi rnterjero elementai, kurie sušildys  Jūsų namus ir padarys juos  išskirtiniais.

Dovanų pakavimas

PUOKŠTĖ siūlo visiškai nestandartišką, bet labai šiltą bei natūralią spalvų gamą. Supakuosime dovanas bet kuriai Jūsų progai.

Ir, žinoma, mielos, stilingos dekoravimo smulkmenos – popierius, juostelės, maži dekoro elementai – laukia Jūsų dovanų išskirtiniam supakavimui: žiūrėti čia.

Dr. Vranjes – išskirtinio dizaino bei aromato prabangūs kvapai su lazdelėmis.

Daktaro Vranjes aistra, kūrybiškumas, žinios ir kompetencija padėjo sukurti unikalų ir išskirtinį Antica Officina del Farmacista pasaulį, kupiną jaudinančių kvapų, patikimos kosmetikos veidui ir kūnui bei stulbinančių prabangių aromatų. Įženkite į Antica Officina del Farmacista pasaulį ir leiskite sau patirti nenusakomą malonumą keliaujant gundančiais takeliais, kurie padeda atrasti harmoningą jausmų, tyrinėjimų ir įkvėpimo – pagrindinių kvepalų kūrimo menui reikalingų komponentų – alchemiją. Rafinuotą buteliukų dizainą sukurti įkvėpė Florencijos architektūra; šie prabangių aromatų pripildyti brangakmeniai laukia, kad jūs juos atrastumėte, ir kviečia jus pažadinti seniai užmirštus brangius prisiminimus.

Prabangos mylėtojus maloniai kviečiame užsukti į mūsų salonus išbandyti bei įsigyti šiuos nuostabius aromatus!

Itališko dizaino pakavimo juostelės

PUOKŠTĖ prekiauja nuostabaus dizaino itališkomis juostelėmis, prancūzišku įvairiausių spalvų popieriumi ir dovanų dekoro elementais. Mes arba Jūs patys galite išskirtinai supakuoti dovanas. Prekiaujame metrais ir visomis pakuotėmis.

Kalėdų tendencijos 2018

Puokštės Kalėdos atkeliauja ant nuostabių briedžių ragų – sušildytos tirpstančio šokolado, karamelės, pistacijų, obuolių, egzotinių lapų žalumo spalvų ir… palikime paslaptį, papasakosime ryt prie šiltos kalėdinės arbatos puodelio! 🙂

Prie įvairios žalių spalvų fiestos prisijungia ir kalėdinės gėlės: burgundiškas hiacinto burbulas, subtilus varinis amarilio spindesys, švelni, lyg apsnigta, eševerija. Ir vėl – ypač madingas petrol spalvos blyksnis. O kur dar prabangios svarovskio kristalais nusagstytos odinės virvelės, kasytės!

Cha… O visgi Kalėdos gali būti ne tiktai žalios! Mus ir vėl stebina sugrįžusi tradicinė Kalėdų spalva. Tik šiemet ji labiau sodriai bordo ar net burgundiška, draugystėje su rožine, pilka, variu ir rožiniu auksu. Pasimėgaukime 🙂