instagram facebook phone

+ 370 46 240 358

phone

+370 603 13321

mail

info@gamtospuokste.lt

Paslaugos 2024-04-15T09:06:36+00:00

Gėlės, puokštės ir gėlių dėžutės

Mylime gėles, puikiai jas pažįstame, todėl galime kurti tokias kompozicijas, kurios jūsų nenuvils bei džiugins ilgesnį laiką. Atvykite į mūsų saloną ir iš šviežiausių gėlių surinksime jūsų pageidaujamą nuotaiką, progą, asmenybę atspindinčią puokštę.

Užsakykite gėles mūsų internetinėje parduotuvėje arba Wolt programėlėje ir sutartu laiku laukite pristatymo. Galime pasiūlyti proginę, vestuvinę,
gedulingą floristiką, kompozicijas interjerams (ofisams, namams), vitrinų puošybą.

Gėlių puokščių prenumerata

Patogus sprendimas verslui ir nuostabi, ilgai besitęsianti dovana brangiems žmonėms. Viskas paprasta – užsakote ir apmokate tik kartą, o mes, suderintu laiku vis pristatome netikėtą sezoninių gėlių puokštę. Tai puikus būdas priminti apie savo šiltus jausmus, dovanoti įspūdį ir stiprinti ryšį.

Verslui – sutaupyti laiko ir būti ramiems, kad įmonės klientus nuolatos pasitiks jaukesnė, pasirinktos stilistikos puokštėmis papuošta erdvė, 0 darbuotojai, švenčiantys gimtadienius, bus pasveikinti gražiausiais šviežių gėlių žiedais.

Švenčių ir renginių dekoras

Planuojate privatų ar viešą renginį, įmonės ar asmeninę šventę? Padiktuokite temą, pasidalinkite savo svajonėmis ir pateiksime idėjas, kaip papuošti erdvę, stalus, kad būtų sukurta jūsų trokštama atmosfera. Galimi tiek floristiniai, tiek specialių rekvizitų reikalaujantys dekoro sprendimai (pasirūpinsime jų užsakymu arba nuoma).

Vitrinų dekoras. Vidaus ir lauko instaliacijos

Velykos? Helovynas ar Kalėdos? O gal atidarymas, naujos paslaugos pristatymas? Taip norisi išsiskirti, patraukti akį ir nustebinti, paskleisti žinutę, kviečiančią užsukti, dalyvauti! Susisiekime ir padėsime jums rasti originalius, paveikius floristinio dekoro sprendimus bei juos įgyvendinti.

Dirbtinių augalų sienos

Kokybiškų dirbtinių augalų sienos ir kompozicijos atrodo it tikros. Skirtumas tas, kad nereikalauja priežiūros, ypatingų sąlygų (natūralios šviesos, specialios temperatūros, nebijo skersvėjų), ilgai tarnauja, galima rinktis iš plataus augalų spektro ir įgyvendinti įvairiausius sumanymus. Ypač mėgstamas sprendimas viešose erdvėse. Gal ir Jūs norėtumėte tokio visžalio kampelio be rūpesčių?

Interjero detalės

PUOKŠTĖ yra ne tik apie gėles, bet ir apie jūsų namų jaukumą. Todėl mūsų lentynos kas sezoną pasipildo naujomis originaliomis vazomis, vazonais, indais, stiklo, metalo, keramikos dirbiniais, kokybiškomis žvakėmis, išskirtinėmis žvakidėmis. Kaskart vis ieškome stilingų, kitur nesikartojančių interjero elementų, kurie sušildytų jūsų namus bei padėtų atskleisti jų charakterį.

Dr. Vranjes Firenze – išskirtinio dizaino bei aromato prabangūs namų kvapai su lazdelėmis.

Esame viena iš nedaugelio vietų kur galite susipažinti su itin aukštos kokybės Dr. Vranjes Firenze namų kvapais ir jų įsgyti. Tai kvapiųjų gėrybių lobynas, kurio natos pažadina gyviausias emocijas. Įkvepia grožiui, gerai jausenai, atpalaiduoja, o gal kaip tik skatina susikaupti. Kiekvienas buteliukas savyje talpina Toskanos parfumerių meistrystės tradiciją ir kruopščiai atrinktų natūralių esencijų derinius. Viskas tam, kad jus suptų kvapai, kuriantys aukščiausią vertę. Ar tai bus naujas jūsų darbo, poilsio erdvės kvapas? O gal užburianti dovana?