instagram facebook phone

+ 370 46 240 358

phone

+370 603 13321

mail

info@gamtospuokste.lt

Naujienos 2018-12-11T19:39:25+00:00

Nauja kolekcija

Į Puokštės salonų lentynas atkeliavo nauja subtilių, grakščių ir stilingų stiklinių indų, vazų, žvakidžių kolekcija. Šie dekoro elementai gali papuošti jūsų šventę, namus, suteikti jaukumo vis dar šaltokam pavasario vakarui. Neužtruk užsukti ir padigrožėti.

Pavasarinės svogūninės gėlės

Pavasarinės svogūninės gėlės – nuotaiką keliantys pavasario šaukliai. Jų deriniai savaime ryškūs, o dar papildomai pasitelkę formas, aukščius, tekstūras, gausime netikėtų derinių. Siūlome derinti tos pačios rūšies svogūnines gėles, tačiau skirtingas jų spalvas (pvz.,baltą, rožinę, mėlyną sp.) arba derinti tos pačios spalvos svogūnines gėles, tačiau jau skirtingas jų rūšis (pvz., hacintus, žydres, krokus). Didžiausią efektą pasieksime subūrę jų didesnę masę į vieną vietą. Išsirinkite norimus svogūninių gėlių sodinukus ir džiaukitės jų žydėjimu tiek viduje, tiek lauke 🪴

Pasikviesk į savo namus elegantišką pavasarinę gėlę MUSCARI

Šie gracingi daugiamečiai svogūniniai augalai jau žinomi labai seniai. Sukuria šviesią pavasario nuotaiką ir savo žiedeliais džiugina iki 3 savaičių. Dėl savo paprastumo yra be galo žavūs. Žydrės (lot. muscari) savo pavadinimą gavo dėl skleidžiančio kvapo, kuris primena muskusą. Žydrės dar yra vadinamos pelių hacintais.

Tokį vardą gavo dėl mažo dydžio ir didelio panašumo su artimu giminaičiu hacintu.  Vertinamos jos taip pat dėl neįprasto sugebėjimo apsaugoti kaimynines gėles nuo įvairių kenkėjų. Jų aromatas atbaido muses ir uodus.

Pasikviesk ir tu eleganciją ir grakštumą ant savo valgomojo ar terasos stalo!

IŠPARDAVIMAS

DĖMESIO IŠPARDAVIMAS ŠVENTĖMS NAMUOSE! siūloma puikią galimybę įsigyti stilingų dekoro elementų su 40 % nuolaida (kainos nurodytos iki nuolaidos)!
Didelis žibintas:
Aukštis 38 cm
Plotis 21 cm
Kiekis 1 vnt.
Kaina be nuolaidos 42 €
Mažesnis žibintas:
Aukštis 33 cm
Plotis 18 cm
Kiekis 2 vnt.
Kaina be nuolaidos 35 €
Žvakidukės didesnė:
Aukštis 12 cm
Skersmuo 13 cm
Kiekis 1 vnt.
Kaina be nuolaidos 24.20€
Žvakidukė mažesnė:
Aukštis 10 cm
Skersmuo 11 cm
Kiekis 1 vnt.
Kaina be nuolaidos 16.50€
Žvakidė drambliukas:
Aukštis 26 cm
Plotis 11 cm
Kiekis 3 vnt.
Kaina be nuolaidos 22.30€
Produktus galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje

Puokštės Kalėdinė Mugė!

Puokštės Kalėdinė Mugė – rinkis, derėkis, pirk. Maloniai, paprastai ir greitai Kalėdų puošmenos atkeliaus pas Jus.