instagram facebook phone

+ 370 46 240 358

phone

+370 603 13321

mail

info@gamtospuokste.lt

Naujienos 2018-06-11T13:17:45+00:00

Mados tendencijos – Ruduo 2018

Ruduo - ypatingas spalvų kaitos metas. Jis ir mūsų parduotuvių lentynose švelniais potėpiais sodrina spalvas.🍁Šį rudenį pasitinkame su daug intensyvesnėmis spalvomis nei bet kada! Labiausiai karaliauja dvi spalvų grupės: ● "Petrolio" draugystė su auksu. Tai karališkas, rafinuotas pasirinkimas. Staiga atėjęs ir nebenorintis išeiti, vis dar išsaugantis savo poziciją ir užkariaujantis mūsų širdis 🌿 ● Bordo ir rožinės spalvų duetas, apgaubtas pilko rūko. Labai jaukus, moteriškas bei paslaptingas, jaukiai įsitaisęs mūsų lentynose 💕 Tad kviečiame šiomis spalvomis pasipuošti ir savo namus!

Akimirksniai iš „Išteku.lt“ vestuvių parodos 2018

2018-10-20/21d. Vilniaus parodų rūmuose „Litexpo” prasidėjo visą savaitgalį truksianti vestuvių paroda „Išteku.lt”, kurioje jaunavedžiai buvo kviečiami susiplanuoti vestuves nors ir per vieną dieną. Gamtos Puokštės kolektyvas norėtų pasakyti ačiū visiems buvusiems, žiūrėjusiems, dalyvavusiems ir prisidėjusiems. Na, o busimiems jaunavedžiams primename, kad pasiruošimas vestuvėms yra nuostabus, tačiau ilgas ir daug pastangų reikalaujantis procesas, kurį mielai Jums palengvinsime!

Šilčiausias mamos apkabinimas

Švelnus ir mielas, lyg šilčiausias mamos apkabinimas, glėbys gėlių Jūsų brangiausioms Mamytėms ???? Didžioji puokštė – 29,00€ Vidutinė puokštė – 22,00€ Dižioji dėžutė – 36,00€ Vidutinė dėžutė – 30,00€ Mažoji dėžutė – 26,00€ Šią mamyčių dieną atsidėkokime joms tuo pačiu ????

Velykos jau mūsų namuose!

Mūsų namuose mūsų išmarginti Velykų kiaušiniai jau seniai nebededami į jų grožį neatitinkančius indus. Jie didingai patūpdinami tarp pavasarį menančių kompozicijų, net kai lauke dar būna šiek tiek sniego ???? ???? ???? O ar Jūs jau žinote kaip puošite Velykų stalą? Jei dar trūksta idėjų užsukite į Naujojo sodo g.1/Akropolis Klaipėda!

Svajonių išpildymas

Viena iš smagiausių mūsų darbo dalių yra jūsų svajonių išpildymas ???? Gal jau susikūrėte savąją ir jums tereikia pagalbos ją išpildant? Galite pilnai kreiptis į mus ir mes Jums padėsime! Kviečiame pasigrožėti! Su meile, Jūsų Puokštė.

PAVASARIS!

Prisidedame prie jau šiek tiek šildančios saulės ir siūlome baltas pusnis pakeisti kvepiančiais ir spalvotais pavasario žiedais!

SUPER GREITAS PUOKŠTĖS VALENTINAS

Taip lengva ir paprasta dar nebuvo niekad! Spauskite ant širdelės ir gaukite SUPER GREITĄ PUOKŠTĖS pasiūlymą spausk ir išsirink puokštę apačioje; padaryk pavedimą , rekvizitus rasi čia pranešk apie mokėjimą, pasiėmimą be eilės vienoje iš parduotuvių Akropolyje ar Naujojo Sodo 1 ,informaciją apie nemokamą pristatymą, jei jo reikia , el.paštu puokste.info@gmail.com mes su jumis susisieksime , patvirtinsime užsakymą ir pranešime apie jo įvykdymą. Ir Jūs nustebinsite savo Mylimą!    

Stulbinanti naujiena PUOKŠTĖJE – gėlių ir daržovių puokštė

Atrodytų , o kas čia tokio? Juk į vieną glėbį suimti gėles ir daržoves nieko nėra nepaprasto 🙂 Tačiau tas daržo kaimynes suderinti tarpusavyje ir sudėti į delne telpančią puokštę, patikėkite, nėra paprasta. It mes tai galime padaryti! Kokią tik pageidaujate. Ar puokštę, kurioje draugauja violetinis kopūstas, svogūnas, violetinė bulvė , baklažanas, astrantijos, rožės, heleborai ir rozmarinai ( nuotraukoje ). Ar puokštę , kurioje puikuojasi ananasas, apelsinai, citrinos ? O kur dar kiviai, vynuogės, mango ir didžiulė įvairovė gėlių!   

Virtuali kelionė po PUOKŠTĖS salonus!

Paskutiniosios dienos prieš magišką švenčių laiką! Miestai jau pradėjo puošti savo eglutes, o mes savo salonus! ????????❄️ Jūsų namų magijai sukurti mūsų nykštukai jau pridarė šerkšnu pasipuošusių, eglėmis ir žvakėmis kvepiančių stebuklų! ????????O tam, kad lengviau išsirinktumėte kviečiame Jus į virtualią kelionę po savo salonus! https://www.youtube.com/watch?v=5QVXX8pYMSk&feature=youtu.be

Sveikinome geriausius metų jūrininkus!

Devintus metus iš eilės dienraščio "Klaipėda" organizuojamuose Metų jūrininko rinkimuose buvo siūlomi savo darbais ir žygiais žmonėms, miestui ir jūrai labiausiai nusipelnę jūrininkai. Kruizinių laivų terminale vykusios ceremonijos metu nugalėtojui J. Liepuoniui atiteko žymaus Lietuvos stiklo dizainerio Edmundo Unguraičio sukurta originali statulėlė – laivo imitacija iš stiklo bei dienraščio "Klaipėda" prenumerata metams. Gėlėmis, kurios buvo įteiktos trims renginio finalininkams, pasirūpino gamtos studija "Puokštė".    

Pilies meilės sodas

Šį savaitgalį nugabenome vestuvių svečius į magišką itališką pilies sodą, pripildytą alyvmedžių, rožių ir kitų sodininko augalų... Magišką atmosferą sukūrė Studija GROCK apšvietimas Ją nuostabiai įamžino JG Fotografija ir VV photography. Wedding Stories Maistu paskanino NewPort Restaurant O didžiausi plojimai ir padėkos mūsų darbščiausioms ir nuostabiausioms puokštininkėms, be jūsų - NIEKAIP

Gėlių Siena ir Italija kvepianti istorija

Kiekvienas svajojame apie išskirtinę šventę ir nerandame atsakymo į klausimą "kokia ji turi būti, kur ji turi vykti?" Atsakymas čia pat  - nepakartojama šventė, įgavusi itališką, netgi venecijietišką stilių (pastatas pastatytas ant polių), pripildyta gėlių gausa ir Gėlių Sienos prabanga gali vykti Klaipėdoje, Michaelson Boutique Hotel. Čia kvapą užgniaužia autentiškos seno sandėlio erdvės, senieji balkiai, grindų nuolydžiai, langų nišos, sienojai - Tu, tiesiog, turi galimybę prisiliesti prie istorijos. Natūralios apdailos medžiagos, murano stiklo šviestuvai, baldai iš Venecijos polių - prabanga alsuojantis interjeras. Išskirtine elegancija puikuojasi ir "Puokštės" stalų, interjero gėlių kompozicijos, kuriose gėlės, jų spalvos, linijos, trapumas tarsi šnekasi, žaidžia, tampa neatsiejamos su viešbučio erdvėmis, senąja istorija. Gėlių Siena - tarsi viską apvainikuojanti, prabangi gėlių gausa, susibėgusi į vieną vietą - itališkas karštis, saulė, kvapas, orchidėjos, bjūnai, rožės... Tiesiog, svaigsta galva! Tobula išskirtinė šventė, jos nuotaika, prisiminmai !!!   Ją kuriame mes - "Puokštės" floristai ir dekoratoriai. Tokį išskirtinumą ir nepamirštamą nuotaiką mes galime Jums

“Puokštės” kvapas

Unikalus kvepiantis Kūčių stalo šienas! Greitai sėsime prie Kūčių stalo, susitelksime maldai, apmąstymams, burtams. Ar pas visus ant stalo lėkštelėje, krepšelyje bus šieno, kuris ne tik simbolizuoja Švento Kūdikėlio gimimą, bet ir būtinas pagrindiniam vakaro burtui - kokio ilgio Gyvenimo šiaudą išsitrauksite? O kur gi miesto žmogui gauti šios kaimiškos gėrybės? "PUOKŠTĖ" jum suskubo į pagalbą - siūlo unikalų, laukinėmis, ekologinėmis pievomis, raudonėliu, levandomis, apyniais, mėtomis kvepiančio šienelio. Te pakvimpa jūsų namai vaikystės, kalėdų, artumo, meilės kvapų puokšte.

Savaitės puokštė @Michaelson

„Michaelson boutique Hotel“ – įsikūręs Klaipėdos miesto širdyje išsiskiria ne tik subtiliu dizainu, aukšta įrengimo kokybe bet ir savo gyvomis gėlių puokštėmis, kurias su didžiausia meile kuria gėlių studija PUOKŠTĖ

Vėlinės

Ateina metuose diena, kuri žvakių liepsnelių apsupty, mums suteikia galimybę dar karteli paieškoti Gyvenimo prasmės... Ir, žinoma, prie prasmingų minčių prisideda ir gėlės: - Gėlės skleidžiančios ramybę, - Gėlės savo laikinumu primenančios apie Gyvenimo trapumą, - Gėlės , kuriančios Amžino Gyvenimo šventę...

Išteku.lt paroda Vilniuje

Šį savaitgalį mes Vilniuje, didžiausioje Vestuvių Išteku.lt Parodoje! Visų savo vilniečių draugų labai laukiame!

Karališki moliūgai

Mes tikrai visi žinome, kad toks įprastas vaisius kaip moliūgas gali būti išskaptuotas ir virsti vaiduokliu su degančia šypsena.  Bet ar mes žinome, kad tas pats moliūgas gali tapti prabangiu karališkos šventės, karališko rudens palydovu?

Nauja GĖLIŲ SIENA!

  Šviesių pastelinių tonų gėlių sieną, kuri sukuria tyro, skaistaus, pakylėto jausmo įspūdį. Juk balta – vestuvių spalva. Susipažinkime! Ši gėlių siena – kaip gėlių jūra, kurioje išnyra ir vėl nusileidžia rožiniai ir kreminiai bijūnai, baltos rožės, bangų keteras iškelia baltos mažesnės ir didesnės orchidėjos falenopsiai. Tai grožio jūra, šalia kurios norisi būti visada. Gėlių siena, sukurta iš itin aukštos kokybės dirbtinų gėlių, nuvilia net ir pačius didžiausius skeptikus – atrodo gyvai, natūraliai ir nevysta ilgą šventės vakarą. Tik tada, kai susirūpinama gėlių palaistymu, netikėtai atrandama, kad ji nevystanti! Daugiau informacijos apie naują gėlių sieną rasite čią. Skubėkite rezervuoti ją savo šventei!

“Puokštės” puokštės @Klaipėdos garbės piliečio apdovanimas

Klaipėdos miesto garbės piliečio ir kultūros magistrų apdovanojimo ceremonija tradiciškai rengiama per Klaipėdos miesto gimtadienį ir yra vienas iškilmingiausių šios šventės akcentų. Garbingo įvertinimo sulaukusius nominantus susirinkusiesiems pristato artimi jų bičiuliai ar kolegos, sveikinimo žodį taria ir regalijas įteikia miesto meras.      

Savaitės puokštė @Michaelson

Gėlės... Klaipėda... Prabangus viešbutis - tai yra pagrindiniai Michaelson Boutique sinonimai. Tik pažiūrėkite, kaip šitas meilužis patenkintas... Šventės metu šventiškai papuoštas...

„PUOKŠTĖS“ PUOKŠTĖJE – 15 NEPAKARTOJAMŲ METŲ!

Rugpjūčio mėnesį Gamtos studija „PUOKŠTĖ“ švenčia savo jubiliejų! 15 metų praėjo nuo pradžios kai „PUOKŠTĖS“ idėja dalintis subtiliu gamtos grožiu sudygo, išaugo ir buvo surinkta į nepakartojamą „PUOKŠTĖS“ puokštę. Šioje puokštėje žydi niekada nenuvystantis noras tobulėti, kurti, stebinti, siekti tobulybės. Vingiuoja, raizgosi sunkaus, ištvermingo, pasiaukojančio darbo vijokliai. Puikuojasi „PUOKŠTĖS“ darbuotojų sunokinti patirties, bendrystės vaisiai. Ir, žinoma, visa ši PUOKŠTĖ 15 metų žydi jums ir tik jūsų dėka, mielieji mūsų klientai-draugai. Džiaugiamės, dėkojame ir visą šį rugpjūčio mėnesį dovanojame 10% procentų nuolaidą visiems PUOKŠTĖS DRAUGŲ KLUBO nariams. Klubo slaptažodis – „puokštės draugas“ (Ji turėsite pasakyti salone pirkimo metu). Švenčiame ir laukiame jūsų, mūsų draugai!!!

SIDABRINĖS VESTUVĖS – gilios prasmės pripildyta šventė

Data, vieta, suknelė, muzikantai, fotografas, bažnyčia, svečiai, jaudulys – viskas, kaip ir per įprastas vestuves, bet kažkas ir kitaip. Vienas į kitą žvelgiančios prasmingos akys, daug sakantys rankos prisilietimai, gyvenimo patirties pripildytos mintys, o ir žodžiai – tokie netušti, tokie daug kartų girdėti ir tuo pačiu labai laukiami. Visa tai galima patirti tik kartu išgyvenus ne vienerius metus, švenčiant 25-ąsias vestuvių metines.

Kiekvieną savaitę – „ PUOKŠTĖS“ reveransas miesto istorijai

Gamtos studija „Puokštė“ džiaugiasi ir didžiuojasi galėdama kiekvieną savaitę prisiliesti prie unikalaus Klaipėdos viešbučio Micaelson butique hotel Klaipėda puošimo.Studijos floristai lieja savo fantazijas ant istorija kvepiančios viešbučio drobės…

Vasara!!!

Štai ir atėjo mūsų ilgai laukta Vasara!!????????☀️ Linkime Jums spalvingų nuotykių, šiltų, kvapnių vakarų ir gražiausių vasaros žiedų! ???????????????????????? Bent pas mus jų tikrai netrūks! Su Meile, Jūsų PUOKŠTĖ ????❤️

Gamtos Puokštė pristato: Michaelson boutique hotel Klaipėda

Kaip jau minėjome, mums ypač smagu, jog galėjome prisidėti prie nuostabaus, išskirtinio Klaipėdos viešbučio Michaelson boutique hotel Klaipėda puošimo! Tai yra tikrai išskirtinis viešbutis su unikalia miesto istorija ir dvasia. Viešbučio foje galėsite nuolat mėgautis PUOKŠTĖS merkiamų gyvų gėlių kompozicijomis!

Socialinis projektas „Draugystė veža“

Šį savaitgalį Palangoje finišavo socialinis projektas „Draugystė veža“, įrodantis, jog draugystė gali išpildyti svajones. Iškilmingo renginio Palangos koncertų salėje metu paaiškėjo penkios draugų poros, kurioms padovanotos kelionės į Stokholmą bei ten vyksiantį „Eurovizijos“ dainų konkursą. Džiaugiames, jog mūsų studija prisidėjo prie šio reikšmingo projekto realizavimo ir linkime "draugams" sėkmės!

Facebook: Jūsų jau 1500

Mums tai didelė šventė, todėl norime Jums PADOVANOTI pakvietimą į ryt vykstančią mūsų Gamtos Pamokėlę!! ???????????? Jums tereikia spausti Like&Share ir po šia nuotrauka pakomentuoti, kodėl būtent Jūs norėtumete eiti į mūsų pamokėlę???? Dalyvį išrinksime šiandien vakare‼️ https://www.facebook.com/events/1780524428844483/

RYŠKIOMS VESTUVĖMS – GELTONI VĖDRYNAI!!!

Nors sakoma, kad vestuvės yra amžina klasika, kur mados vėjai siaučia retai, bet naujovės čia itin laukiamos ir vertinamos. Vienas jų pasiūlo jaunavedžiai, kitas - specialistai. Gamtos studijos „Puokštė“ floristai šiemet kviečia atkreipti dėmesį į ypatingą gėlę - geltonus vėdrynus, kurie gali tapti ypatingu dekoro akcentu ar nuotakos puokštės komponentu.  Vėdrynai, tai daugelio darželių ar net pamiškėse auganti gėlė, kuri puikiai išsilaiko vestuvėse, o jų žiedai mus džiugina daugybe spalvų. Šiemet kviečiame atkreipti dėmesį tik į vieną iš jų - sodrią vėdrynų geltoną spalvų institutas „Pantone“, kasmet skelbiantis sezono spalvas, paskelbė tarp 9 madingiausių.  Kodėl būtent vėdrynų geltona? Juk geltona, rodos, gali būti įvairiausių atspalvių: citrininė, kiaušinio trynio, sviesto, saulės geltona… Bet madingiausia būtent vėdrynų, nes tai maloniai šilta, pakankamai intensyvi ir sodri spalva. Geltona visad mums atneša tik geras, teigiamas emocijas, kelia nuotaiką - saulė šviečia ne taip dažnai, todėl geltonuojantys vėdrynai lyg atperka šios spalvos trūkumą.  Tiesa, Lietuvoje

Registracija į Gamtos pamokėlę, Balandžio 28, 18val.

Gamtos studija "Puokštė" kviečia Jus į Mamyčių dienos progai skirtą pamokėlę, kurios metu ne tik galėsite pačios savo šilčiausiomis rankomis pagaminti dovaną savo mamytei ar pasikviesti mamytę praleisti laiką kartu, bet ir išmoksite parinkti,paruošti indą, dirbti su oaze, gėlėmis.. Savo sukurtą grožį, žinoma, parsinešite sau į namus Dovanos mamai - Papuošta užmigusi rožė (Kaip ir Jūsų meilė amžina:) ) - Kaina 15,00 Eur. - Gėlių dėžutė - Kaina 25,00 Eur. Į kainą įeina gėlės, indai, papildomos floristinės medžiagos, profesionalių floristų priežiūra ir žinios... Kava,saldumynai ir gera nuotaika garantuoti! Pamokų laikas: Balandžio 28 diena, 18 val. Vieta: Gamtos studijos "Puokštė" salonas Naujojo Sodo g. 1 ‼️Būtina registracija el.paštu puokste.info@gmail.com arba Facebook žinute iki Balandžio 23 d. ‼️ ‼️Vietų skaičius ribotas ‼️

Su Kovo 8!

Štai ir atėjo mūsų ilgai lauktas pavasaris! O su pavasariu atgimsta gamta,paslaptingai pražysta gėlės(pas mus vat netikėtai kelmukyje), o ir Kovo 8-toji čia pat šalia, nes kartu pražystam ir mes, pavasario stebuklo sulaukusios moterys!

Naujas konkursas!

Moters dienos proga norime padovanoti šį nuostabų tulpių kibirėlį, kurį galėsite pasidovanoti sau ar įteikti Jus supančioms mylimoms moterims! Jum tereikia pamėgti ir pasidalinti šia nuotrauka, pamėgti mūsų puslapį ,siūlyti dalyvauti draugams ir jau kovo 8 dieną atsitiktinai išrinksime nugalėtoją įvykdžiusį visus reikalavimus! Daugiau mūsų Facebook'e.  

Mums rašo mūsų klientai!

"Ačiū labai! Vainikėlis buvo tobulas, o ir išsilaikė tikrai ilgai ???? Fotosesija vyko Nidoje, o po jos keliavome atgal į namus Vilniuje, tad vainikėlis net pakeliavęs neprarado puikios išvaizdos!"  Mes gyvename dėl tokių akimirkų, Jūsų emocijos įkvepia mus dirbti!! ❤❤ Labai smagu, kad mūsų nepamirštate ir pasidalinate tokiomis nuostabiomis nuotraukomis! Mes juk taip pat jaudinamės dėl savo kūrinių.

Straipsnis KL.lt laikraštyje

Klaipėdietė verslininkė Diana Šileikienė floristika užsiima jau 15 metų. Mieste veikia keli jos gėlių salonai. Vienas jų lygiai prieš metus atidarytas šalia viešbučio "Amberton Klaipėda". Ir nors dauguma verslininkų skundžiasi, kad pačiame miesto centre veiklą išjudinti labai sudėtinga, D.Šileikienė neslėpė turinti ambicijų įrodyti, kad sėkmę galima pagauti ir čia. Verslininkė turi gėlių parduotuvę prekybos centre "Akropolis". Prieš metus ji nusprendė vėl "grįžti" į miesto centrą ir čia įrengti jaukų gėlių bei suvenyrų saloną. "Metai veiklos šioje vietoje dar neparodo tikrų galimybių. Tikiu, kad galime pasiekti daugiau. Puoselėju tą naivią idilę, kad gerasis laikas verslui dar ateis. O jei tas tikėjimas išblės, užsidarysime", – juokavo D.Šileikienė. Pravėrus salono "Puokštė" duris, svečią pasitinka ne tik gausybė įvairiausių gėlių, bet ir žavių estetiškų dekoracijų, suvenyrų, kitų smulkmenų. "Norime išsiskirti iš kitų, todėl ryžomės vėl darbuotis miesto centre. Mūsų nedideliame jaukiame salone klientas randa netikėtų žavių dalykų – gražią dėžutę dovanai, augaliuką, įsodintą į

Facebook: mūsų jau 600!

Mūsų jau 600! Mes labai džiaugiamės, kad Jūsų tiek daug ir norime Jums padovanoti šiek tiek šilto, kvepiančio pavasario Jūsų namams ir paskelbti, kad Puokštėje-hiacintų mėnuo!  Spaudžiame Like&Share prie mūsų Facebook puslapio ir konkurso post'o, pasiūlome dalyvauti draugams, o mes, sausio 12 dieną atsitiktinai išrinksime laimingiausią iš Jūsų , kuris gaus šį nuostabų hiacinčiuką! Pabėkite nuo šalčių su pavasariu Gamtos studijoje „Puokštė"

Atnaujintas puslapis!

Sveiki, mielieji! Skubame informuoti, kad Kalėdų progra atsinaujonome! Dabar patogiai galėsite skaityti mūsų paslapį ne tik savo kompiuteriuose, bet ir išmaniuosiuose telefonuose bei planšetuose. Kai visa mūsų meilė sudėta į darbelius, belieka pasakyti Jums tik nuoširdžius palinkėjimus, kad šventės būtų tobulos.... ❄ Noriu palinkėti visiems gerumo, nuoširdžių artimųjų šypsenų, apkabinimų, jaukaus švenčių stalo, visko visko iš ko susideda laimė 🙂 - Vitalija ❄ Tegul Kalėdos būna šiltos ne tik už lango , bet ir Jūsų širdyse, mintyse ir darbuose... - Giedrė ❄ Tai metas, kai sušyla širdys, kai namuose jaukiai dega žvakelės ir švelniai kvepia eglutės šakos, o žmonės dalinasi gerumu ir meile... Su Šv. Kalėdom! - Vilma ❄ Tikėjimas padaro viską, viltis padaro viską realybe, meilė padaro viską grožiu. Linkiu visų šių dalyku. Su Šv. Kalėdomis - Rima ❄ Linkiu sutikti Kalėdas su savo artimaisiais - kur jie bebūtų; kokie jie bebūtų; kad jie bebūtų.... Kvapnių, sočių, šiltų Kalėdu visiems