instagram facebook phone

+ 370 46 240 358

phone

+370 603 13321

mail

info@gamtospuokste.lt

Naujienos 2018-12-11T19:39:25+00:00

PUOKŠTĖS salonai jau dirba! 🙂

Mieli Puokštės draugai, 

Esame be galo sujaudinti jūsų palaikymo, nuoširdžių emocijų ir noro puoštis gėlėmis. Tikrai taip – gėlės šiuo metu atlieka terapinę funkciją. Todėl pranešame, kad dirba abu salonai – AKROPOLIO ir Naujiojo Sodo g. 1 – laukiame užsakymų visais įmanomais ir jums patogiais būdais:

– telefonais +370 612 24540 ir +370 603 13321;
– el.paštu: puokste.info@gmail.com
– e.parduotuvėje: www.gamtospuokste.lt
Adresu Naujojo Sodo g. 1 užsakymai saugiai  jūsų lauks lauke padėti ant PUOKŠČIŲ STALELIO – galite juos pasiimti net neužėję į saloną.

Kalėdų tendencijos 2020

Į Gamtos studijos salonus  jau atkeliavo Kalėdos. Jos šiemet labai jaukios, šiltos, mielos ir tokios žemiškos…

Vidurnakčio sodas – glamūrinės spalvos sužavi savo blizgesiu, elegantiški tamsūs šešėliai susimaišo su ryškiomis spalvomis, žvilgantys  paviršiai sukelia dramatišką efektą, metaliniai bronzos ir aukso atspalviai patraukia akį…

Miško namai – amžinai žaliuojantys augalai, meduoliai, persikai, aitrusis šokoladas, braškių ledai, romas, cukraus pudra kuria klasikinių Kalėdų receptą. Dekoracijos pilnos sąmojo ir šarmo, šiltus jausmus sukelia jau seniau buvusios madingos detalės. Klasika retai būna tokia jauna ir be rūpesčių…

Natūralus modernumas – susitinka autentiką ir tikrumą. Jausmingumas, didelis emocionalumas į šventines kompozicijas atneša vaizdingą grožį ir natūralų paprastumą. Žemės spalvos atspindį glaudų ryšį su gamta. Ramūs ir neutralūs šešėliai gula ant kalėdinių kompozicijų. Meistriškai sudėliotas kaimiškas paprastumas patraukia akį.

Piknikas su PUOKŠTE

Nors vasara jau persirito į antrą pusę, piknikų laikas dar nesibaigia. Pasimėgaukime pasisėdėjimu ant pievelės, terasoje kartu pasičiupdami ne tik krepšį pilną skanėstų – nepamirškime ir gėlių, žibintų, žvakių ar kitų dekoro elementų. PUOKŠTĖJE jų rasite įvairiausių stilių.

Įsigykite šias prekes mūsų el. parduotuvėje:

Žibintas: https://www.gamtospuokste.lt/product/metalinis-zibintas-belmondo/
Koralinės spalvos žvakės: https://www.gamtospuokste.lt/product/koralines-spalvos-zvakes/
Petrol spalvos žvakės: https://www.gamtospuokste.lt/product/petrol-spalvos-zvake/

KELIAUJANČIOS PUOKŠTĖS

Šios dienos pilnos įvairiausių švenčių, vasariško skubėjimo: gimtadieniai, piknikai, savaitgaliai sodybose, kelionės kelionėlės… O kaip su gėlėmis?

Jos taip pat gali saugiai aprūpintos vandeniu, keliauti, nes dar kuris laikas nereikės paniškai ieškoti vazos – KELIAUJANČIOS PUOKŠTĖS!!! Jas saugiai kuriam laikui galite padėti ant ofiso stalo, scenoje, ligoninės palatoje ir visur kitur kur vazos su vandeniu taip greitai neatrasite.

KELIAUJANČIOS PUOKŠTĖS GYVENA PUOKŠTĖJE

Lietinga vasara – ne problema!

LIETUS atneša ne tik drėgmę, bet savo spalvą ir savo ramybę… ir šilumą, kurią galime susikurti uždegdami petrol spalvos žvakę šiltoje cemento žvakidėje, matyti šiltai ir paslaptingai raibuliuojančią liepsnelę dūminio stiklo žibinte, užuosti eukaliptą, pamerktą rytietiško prieskonio turinčiuose vazonėliuose. Ir visa tai galite rasti Puokštės e. parduotuvėje www.gamtospuokste.lt