instagram facebook phone

+ 370 46 240 358

phone

+370 603 13321

mail

info@gamtospuokste.lt

Kalėdinis stalų dekoras

Šis laikotarpis gausus susitikimais prie stalo – šventinės įmonių padėkos vakarienės, draugų vakarėliai, jau greit ateisiantis, visų laukiamas Didysis Šeimos Kalėdinis vakaras…

Žinoma, valgių ant stalų netrūksta. O kaip su maistu akims, sielai… Ar nepamirštate, kad šventės sudedamosios dalys yra ne tik skanūs valgiai, gėrimai, bet ir mieli, stilingi stalo dekoro elementai: staltiesėlės, žvakės, žvakidės, gėlių, kalėdinių akcentų kompozicijos.

 

Ir čia atsiveria didelės kūrybos erdvės: nuo natūralių šakelių, rustiko žaislų, šokokadinių žvakių iki lengvo aukso blizgesio, kreminių rožių ar cukruoto obuoliuko. Nepamirškite ir ugninio gaidžio plunksnų, neono spalvų žaismo, geltonai-oranžinių gėlių ir auksinių pentinų… 🙂

 

Padėti įgyvendinti visas jūsų vizijas ar pasiūlyti naujas stalo dekoro idėjas visada pasiruošusios “Puokštės” floristės, puikiai išmanančios visas šventinių stalų dekoro subtilybes.

Laukiame Jūsų – juk dar yra laiko artimuosius nustebinti ne tik valgių skanumu, bet ir nuostabiai gražiu, įsimintinu kalėdinio stalo dekoru.

 

2016-12-20T20:26:32+00:00