instagram facebook phone

+ 370 46 240 358

phone

+370 603 13321

mail

info@gamtospuokste.lt

SIDABRINĖS VESTUVĖS – gilios prasmės pripildyta šventė

3Data, vieta, suknelė, muzikantai, fotografas, bažnyčia, svečiai, jaudulys – viskas, kaip ir per įprastas vestuves, bet kažkas ir kitaip. Vienas į kitą žvelgiančios prasmingos akys, daug sakantys rankos prisilietimai, gyvenimo patirties pripildytos mintys, o ir žodžiai – tokie netušti, tokie daug kartų girdėti ir tuo pačiu labai laukiami. Visa tai galima patirti tik kartu išgyvenus ne vienerius metus, švenčiant 25-ąsias vestuvių metines.

Tokią šventę puošę gamtos studijos „Puokštė“ dekoratoriai prasmę rado įvairiose smulkmenose: spalvose, dekore, gėlese ir net stalo serviruotėje. Juk visa tai atskleidžia ypatingus niuansus. Sidabrinėms vestuvėms būtinas iškilmingumas, ypatingas dėmesys tradicijai, šeimos istorijai, todėl neveltui pasirinkti veidrodiniai stalai ant kurių išrikiuotos krištolo taurės. Į jas galima pilti tik brandų, išlaikytą gėrimą.

2Ypatingos elegancijos stalui suteikia ant krištolinių polėkščių į servetėles įkomponuotos pasitikimo gėlės, pražydusios sidabrinė, pilkos, bordo, marsalos, vyno spalvomis. Prie jų priderintos žvakės, įtupdytos į įvairių aukščių stiklo ir veidrodžio žvakides. Šiai progai pasirinktos viena su kita ypač derančios gėlės – pelenų rožinės spalvos rožės, bordiniai ir pilki lapai, gležnos astrantijos, svyrantys ir bėgantys, kaip prabėgę metai, sidabriniai vijokliai. Jie visur – žemose sidabro vazose, aukštai krintantys purslais į šios nuostabios šventės indą.

Po jaukios vakarienės vakarą pradeda jaudinanti muzika, paskendusi žvakių, raibuliuojančių veidrodžių atspindžiuose, šviesoje.

Tuomet supranti, kad reikia tiek nedaug ir tuo pačiu tiek nemažai padaryti, kad galėtum pažymėti tokią nuostabią, 25 kartu nueinų metų, sukaktį.

 

2016-08-01T04:45:25+00:00